• 1633. Sk.Demirkapı, 34214 Bağcılar/İstanbul
Web Tasarım

Web Tasarım

Hayallerinizdeki Web Sitesi

 

Tamamen özelleştirilebilir ve sizi başarıya ulaştıracak websiteleri tasarlıyoruz.

Hazırladığımız web siteleri, hız optimizasyonları tamamen tarafımızca yapılmış, önemli gereçlerle donatılmış, SEO için elverişli hizmetler entegre edilmiş şekilde teslim edilir. Uzman web ekibimiz, taleplerine göre hem yapım aşamasında hem de web sitenizin teslimi sonrası size destek olur.

Hız Optimizasyonu Görseli

Hız Optimizasyonu

Uzman web ekibimiz, web sitenizi en verimli hale getirebilmek için, yükleme hızlarını en iyi şekilde optimize eder.

İçerik Aktarımı Görseli

İçerik Aktarımı

Web sitenizdeki içerikler, uzman web ekibimiz tarafından dilediğiniz yeni lokasyona aktarılır.

Web Sitesi Fonksiyonel Eklentiler İkonu

Fonksiyonel Eklentiler

Web sitenizin işlevselliğini en yüksek seviyeye çıkaracak yazılımsal geliştirmeler, uzman web ekibimiz tarafından sitenize entegre edilir.

Site Analizi İkonu

Site Analizi

Sitenizin son derece detaylı analizini yapabileceğiniz Google Analytics ve Google Tag Manager kodları sitenize entegre edilir.

Neden

Web Sitesi

Şirketinizi anlatan; hizmet ve farkınızı ortaya koyan bir web sitesi, günümüz dijital dünyasında olmazsa olmaz bir unsurdur. Bu sebeple, müşterilerinizin ürün ve hizmetleriniz hakkınızdaki detaylı bilgiye sorunsuzca ulaşabilmesi için EG Bilişim uzmanlığından ve fırsatlarından faydalanın.

Website Görseli

Landing Page Görseli

Neden

Landing Page

Landing page, verdiğiniz reklamların yönlendiği web sayfasıdır. Web sitesinden Landing Page’i ayıran özellik ise; sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinize, aradıkları bilgiyi net olarak vererek, doğrudan satış veya dönüşüm odaklı olmasıdır.

Neden

Grafik Tasarım

Reklamlarınızın ve sosyal medya paylaşımlarınızın ilgi çekmesi için en önemli unsur görselin özenle ve uzmanlıkla hazırlanmasıdır. Duyurmak istediğiniz bilgi ne kadar değerli olursa olsun, kitlenize doğru şekilde sunamazsanız etkisiz kalacaktır.  EG Bilişim size uzman ekibiyle ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olmaya hazır.

Hotline