• 1633. Sk.Demirkapı, 34214 Bağcılar/İstanbul
SEO

SEO

SEO Neden Yapılır Görseli

Neden SEO Yapmalıyım?

Bilgiye ulaşmak için yapılan İnternet aramaları yıllar geçtikçe artıyor.

Herhangi bir konuda arama yapmanıza aracı olan Google, ülkemizde günlük 11 milyon 870 bin kişi tarafından kullanılıyor. Bu sayı içinde sektörünüzü ilgilendiren aramalar yapanlar da mevcut. Doğrudan ilgili konuda ve ilgilenen kişiler tarafından yapılan bu aramalarda işletmenizin de yer alması ticari gelişim açısından çok önemli.

Bütün bu organik aramalarda yer almanızı sağlayan işlemlere ise SEO; yani arama motoru optimizasyonu adı verilmektedir. Optimize edilmiş bir web site, müşteri kitlenizin sizi internet üzerinden kolayca bulması anlamına gelir.

SEO Yükseğe Çıkın İkonu

Hızla Yükselin

Uzman SEO ekibimiz tarafından optimize edilen web siteniz, arama motorlarında sıralama basamaklarını hızlıca tırmanır ve kısa sürede en üst sıraya yükselir.

Çok Paketler Görseli

Çoklu Paket Seçenekleri

Her bütçeye ve isteğe göre hazırlanmış SEO paketlerimiz ile, ihtiyacınıza uygun paketi seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Yönetim İkonu

Kişiye Özel Yönetim

SEO uzmanlarımız, SEO hizmeti alan müşterilerimiz ile birebir ilgilenir ve SEO yönetiminin her aşamasına sizi de dahil eder.

SEO Nedir Görseli

Kısaca SEO Nedir?

SEO (Search engine optimization); arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir.

Kısaca SEO, Google’ın sitenizi daha iyi anlayabilmesi veya tarayabilmesi için yapılan iyileştirmeler bütünüdür. Bu da, arama motorları aracılığıyla ürün veya hizmetlerinizi satmanın en önemli kanallarından biri olduğu anlamına gelir.

SEO nasıl yapılır?

SEO, site içi SEO ve site dışı SEO olarak iki ayrı bölümden oluşur.

Site içi SEO tarafında, web sitenizin Google tarafından anlaşılabilir hale getirilmesi ve kullanıcıların sitede yaşadığı deneyimlerin geliştirilmesi için aksiyonlar alınır. Site dışı SEO çalışmalarında ise kurumsal web sitenizin, web dünyasında bilinir olması için işlemler yapılır.

SEO Nasıl Yapılır Görseli

SEO Çalışmalarında Neden EG Görseli

SEO çalışmalarında neden EG?

Ekibimiz, SEO çalışmalarında tamamen sektörünüze özgün stratejiler yaratıp, doğallığı esas almaktadır.

Kalıcı bir başarının doğal bir stratejiden geçtiğini deneyimleyen ekibimiz, sitenize giriş yapacak potansiyel müşterilerinizin yaşayacağı deneyimi iyileştirmek adına işlemler yapar. Müşterilerinizin karşılaşacağı sayfanın tasarımı, içeriğin doyuruculuğu veya sayfanızın hızı gibi onlarca farklı unsuru düşünüp, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapılması SEO çalışmalarımızın temelini oluşturur. Google, kullanıcıları aradığı içerikle eşleşen doğru sayfalar ile karşılaştırmayı amaçlayan bir arama motorudur. Çalışmalarımızı sabit fiyatlı doldurulmuş paketler halinde sunmak yerine, sektörünüzün ihtiyaçlarını analiz ederek başarılı bir planlama 

Hotline